24Cargo.pl

blog o transporcie, logistyce i motoryzacji

Współpraca z firmą logistyczną
Przemysł

Współpraca z firmą logistyczną – o tym musisz pamiętać

Przy wyborze firmy logistycznej nie należy kierować się tylko ceną – ważna jest także jakość, terminowość i elastyczność oferowanych usług. Dobra oferta zapewni kompleksowość i sprawną realizację działań logistycznych w ramach łańcucha dostaw. Nie bez znaczenia jest zajmowana pozycja firmy logistycznej na rynku i budowanie wartości w oczach klientów. Czy istnieje firma logistyczna spełniająca te warunki? Owszem!

Firma logistyczna ALFA SPED

Długoletnie doświadczenie i oferta skrojona na miarę potrzeb – to cechy wyróżniające firmę logistyczną ALFA SPED. Przedsiębiorstwo posiada kompleksową ofertę usług logistycznych krajowych i międzynarodowych, odpowiadającą aktualnym potrzebom rynkowym. Dostarcza partnerom biznesowym sprawdzonych rozwiązań w zakresie transportu, spedycji, magazynowania i dystrybucji towarów. Długoletnie doświadczenie na rynku logistycznym gwarantuje bezpieczną i stabilną współpracę. Co jeszcze wyróżnia tę firmę logistyczną od innych? Duże zaufanie wielu zadowolonych klientów. Ta firma logistyczna zorientowana jest także na optymalizację działań i innowacyjność w wykorzystywanych technologiach, dzięki czemu wyprzedza konkurencję i wyznacza kierunek zmian.

Najlepsza spedycja międzynarodowa

Zakres działań spedycji międzynarodowej w praktyce jest bardzo rozległy i nie ogranicza się jedynie do przewozu ładunku z punktu A do punktu B. Firma ALFA SPED stosuje elastyczne podejście do każdego zlecenia, oferując najlepszą spedycję międzynarodową. Dostosowuje ofertę do potrzeb klientów, przez co realizuje usługi transportu dla różnych grup odbiorców, jak hurtownie, sieci handlowe, magazyny centralne i buforowe. Niezawodny zespół spedytorów posiada niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, co wpływa na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zatrudniani specjaliści pozostają w stałym kontakcie z klientem, reagując na jego potrzeby. Usługi spedycyjne firmy ALFA SPED śmiało można określić jako najlepsza spedycja międzynarodowa na rynku.

Transport całopojazdowy

Dobranie odpowiedniej strategii przewozu jest kluczowe w realizacji transportu całopojazdowego. Zasoby firmy ALFA SPED pozwalają na jego realizację na wiele sposobów, zgodnie z potrzebami klienta i rodzajem ładunku. Można więc wybierać spośród specjalistycznych naczep: standardowych, izotermicznych, chłodni DOPPELSTOCK marki SILVERGREEN oraz naczep o niskiej masie własnej firmy Berger Ecotrail®. Owocem takiego podejścia jest współpraca ALFA SPED z branżą budowlaną, papierniczą i AGD, co potwierdza, że transport całopojazdowy jest w 100% dopasowany do gabarytów każdego ładunku.

Korzystając z usług firmy logistycznej ALFA SPED możesz mieć pewność, że towary zostaną przewiezione na czas i w odpowiednich warunkach bez ryzyka utraty jakości.