Strona główna
Przemysł
Tutaj jesteś

Ile kosztuje paczka do Wielkiej Brytanii

14 maja 2019 Ile kosztuje paczka do Wielkiej Brytanii

W ostatnich latach mocno wzrosły ceny usług realizowanych przez Pocztę Polską, zarówno na terenie naszego kraju, jak również w przypadku wysyłek zagranicznych. Listy polecone oraz priorytetowe, a nawet listy zwykłe, kosztują często nawet kilka lub kilkanaście zł. Warto zatem zdawać sobie sprawę z tego, że paczki można nadawać również w innych firmach kurierskich. Często taka usługa kosztuje wtedy dużo mniej, co miło zaskakuje klientów. Okazuje się bowiem, że wysyłka paczki nie musi być finansową tragedią.

Paczka do Anglii cena

Wysyłanie przesyłek poza granice kraju zawsze łączy się z wyższymi cenami. Jeżeli natomiast przesyłka ma postać paczki, koszty rosną jeszcze bardziej. Oczywiście nie są one zatrważające, jednak trzeba liczyć się ze sporym wydatkiem. Z Polski stosunkowo dużo wysyła się do Wielkiej Brytanii, co bezpośrednio łączy się ze sporą liczbą Polaków mieszkających tam na stałe. Paczki wysyła zarówno rodzina, jak też sklepy internetowe. Wiele Polak mieszkający na stałe w Wielkiej Brytanii realizuje przecież zakupy w internetowych sklepach zlokalizowanych w Polsce. Ile kosztuje paczka do Anglii? Poniżej najważniejsze informacje dotyczące wyceny tego typu paczek.

Więcej informacji i możliwość wyceny paczki do Anglii online: https://allekurier.pl/przesylki-zagraniczne/paczki-do-anglii

Cena paczki do Anglii


Ceny paczek wysyłanych poza granice kraju, w tym na przykład do Wielkiej Brytanii, uzależnione są od kilku czynników. Pierwszym i najważniejszym jest oczywiście sam rozmiar paczki oraz jej waga. Zwykle paczki nie mogą przekroczyć 20 kg, aby mogły być nadane na przykład na poczcie lub przez firmę kurierską. Ceny wahają się w zależności od przedziału, w którym plasuje się dana paczka. Warto zatem zwracać uwagę na to, aby samo opakowanie było stabilne i wytrzymałe, jednak nie ważyło zbyt dużo. Często opakowania są źle dobierane do rozmiaru przesyłki, w środku trzeba zatem włożyć sporo wypełnienia, które również dodatkowo waży.

Inne czynniki wpływające na cenę paczki

Poza gabarytami i wagą, na ceną paczki wpływa również to, czy ma być ona dostarczona w jakimś szybszym terminie niż zwykle oferuje przewoźnik. Za takie ekstra usługi płaci się dodatkowo, co jest zupełnie zrozumiałe. Czasem paczkę warto też ubezpieczyć, szczególnie jeżeli w środku transportowane są jakieś kruche i delikatne przedmioty, które mogą ulec uszkodzeniu podczas przewozu. Wszystko to łączy się zatem na ostateczny koszt paczki Polska Anglia wysłanej poza granice, który może wynosić nawet do kilkudziesięciu zł. Paczki z reguły jednak wysyła się rzadko, dlatego lepiej zadbać o ich dobre zabezpieczenie i nie zwracać tak dużej uwagi na te dodatkowe koszty.

Redakcja 24cargo

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

szkło techniczne
Jaka powinna być pojemność wanny wychwytowej
Skrzynie transportowe z drewna

Jesteś zainteresowany reklamą?