24Cargo.pl

blog o transporcie, logistyce i motoryzacji

meble z palet
Budownictwo

Najnowsza moda na meble ogrodowe z palet!

Meble ogrodowe z palet drewnianych stają się coraz bardziej popularne. Z palet drewnianych można wykonać efektywne oraz stylowe meble ogrodowe takie jak – stołykrzesłależaki drewniane, czy też ławki. Wykonanie takich mebli jest trochę czasochłonne z uwagi na ilość prac jakie należy wykonać, ale coraz częściej można spotkać gotowe meble ogrodowe z palet drewnianych, które są produkowane również na wymiar.

Meble z palet drewnianych wpasują się w każdą „aranżację” ogrodową, ale również balkonową. Doskonale sprawdzą się przy aranżacji w stylu boho.

Wygląd samej palety oheblowanejoszlifowanej i pomalowanej jedynie lakierem bezbarwnym sprawi, że mebel będzie bardzo efektownie się prezentował. Palety można bez problemu pomalować specjalną farbą do drewna. W sieciach sklepów budowlanych oraz z materiałami dekoracyjnymi dzięki dostępnym materiałom, można w dowolny sposób zmienić wygląd mebli.

W sklepie Kampol Logistyka rozwijamy naszą ofertę mebli ogrodowych. Aktualnie oferujemy zestaw leżaków z palet drewnianych wraz ze stolikiem. Leżaki drewniane są bardzo dokładnie wykonane, z bardzo dobrego materiału. Deski są wysuszone oraz oheblowaneLeżaki doskonale sprawdzą się na przydomowym tarasie, lub ogrodzie, ale również na działce rekreacyjnej.

⦁ Jak dbać o meble z palet drewnianych?

Meble z palet drewnianych trzeba odpowiednio zabezpieczyć przed warunkami atmosferycznymi. Na rynku jest dostępna spora ilość impregnatów oraz olei do drewna.

Warto pamiętać, aby zabezpieczyć również stopki od mebli, od spodu ziemi będą pochłaniały wilgoć itp.

⦁ Czym można pomalować palety do mebli drewnianych, aby nadać im charakteru?

Drewno samo w sobie jest pięknym materiałem, efektowne drewniane sęki nadają charakteru – ciepła i przytulności. Tak jak pisaliśmy powyżej, na rynku dostępnych jest wiele specjalistycznych farb do drewna, przez co można bez problemu zmienić i nadać mocniejszego charakteru. Meble drewniane dzięki zmianie koloru, idealnie wpasują się w każdy wystrój ogrodu. Należy pamiętać, że w przypadku chęci zmiany koloru palety warto zainwestować w farbę, która służy tylko i wyłącznie do malowania drewna. W sklepach dostępna jest wiele barw kolorystycznych farb do drewna, od szarości po żywe kolory.

⦁ Dodatkowe elementy dekoracji.

W poprzednim artykule pisaliśmy, że można wykorzystać wiele dodatków w przypadku chęci zmiany łóżka drewnianego. Podobne dodatki można wykorzystać również przy meblach ogrodowych. W przypadku leżakówławek można dodać efektowne poduszki dekoracyjne, oświetlenie zewnętrzne LED.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą łóżek z palet, które są dostępne w sklepie Kampol Logistyka.