24Cargo.pl

blog o transporcie, logistyce i motoryzacji

samochód
Motoryzacja

Wypożyczalnia samochodów w Zielonej Górze – gdzie można wynająć auto?

Zielona Góra to jedno z dynamicznie rozwijających się miast w województwie lubuskim. Ośrodek dzieli władzę nad lubuskim z Gorzowem Wielkopolskim. W Zielonej Górze znajduje się sejmik wojewódzki, a w Gorzowie siedzibę ma wojewoda. Jak sprawnie poruszać się po tym mieście? Czy wynajem aut ma rację bytu w województwie lubuskim?

Zalety wynajem samochodu w Zielonej Górze

Wypożyczanie aut to rozwiązanie w duchu carsharingu, które łączy ekologiczny i ekonomiczny tryb życia z realizowaniem swoich potrzeb i szybkim podróżowaniem. Współczesny świat zmierza w stronę rezygnowania z posiadania środków transportu na rzecz firm, które oferują je w ramach wynajmu. Wynika to z tego, iż często samochód nie jest nam potrzebny codziennie, w związku z czym jego utrzymanie i opłacanie jest nieuzasadnione. 

Część kierowców przesiada się na coraz lepiej zorganizowaną komunikację zbiorową. Nie zmienia to jednak faktu, że samochód od czasu do czasu jest niezbędny, szczególnie jeśli trafiamy na poznańskie lotnisko i chcemy się z niego udać do Zielonej Góry. Obie lokalizacje dzieli ponad 100 kilometrów, w związku z czym niekoniecznie chcemy skorzystać z drogich taksówki czy transportu publicznego. Dla osób, które w takiej sytuacji chcą być mobilne i poruszać się województwach wielkopolskim i lubuskim szybko i sprawnie, najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie wynajem auta.

Jak wygląda wypożyczenie auta na lotnisku?

Dla kierowców, którzy chcą mieć pewność, jaki pojazd będą prowadzić po przylocie do Poznania, umożliwiliśmy rezerwację auta przez internet. Wystarczy wejść na stronę wypożyczalni Flex Rent, aby wybrać interesujący pojazd oraz określić datę odbioru i zwrotu. Warto pochylić się nad tą kwestią, gdyż w naszej wypożyczalni umożliwiamy:

  • zwrot pojazdu na innym lotnisku, niż w tym, w którym został odebrany. Jeśli lądujesz w Poznaniu, jedziesz do Zielonej Góry, a następnie wylatujesz z Wrocławia, to w Flex Rent wystarczy, że zaznaczysz taką opcję,
  • podstawienie samochodu pod hotel oraz jego odbiór z tego miejsca. Niekiedy przekazanie auta na lotnisku jest niemożliwe, dlatego oferujemy usługę podstawienia go pod wskazany hotel.

Podczas rezerwacji możesz również wskazać dodatkowe wyposażenie, które będzie Ci potrzebne (np. fotelik dla dziecka), ale także skorzystać z ponadprogramowych usług, wśród których warto wymienić:

  • możliwość wyjazdu zagranicznego. Do granicy z Niemcami z Zielonej Góry jest niespełna godzina drogi. Jeśli chcesz odwiedzić naszych zachodnich sąsiadów, zgłoś to na etapie rezerwacji,
  • przedpłata paliwowa. To rozwiązanie dla osób, którym szczególnie zależy na czasie i pewnie kwestie chcą załatwić wcześniej. Przedpłata paliwowa pozwala na zwrot auta bez pełnego baku,
  • zgłoszenie drugiego kierowcy. Zgodnie z umową tylko najemca ma prawo użytkować wypożyczony pojazd. Dopisanie innej osoby jest możliwe, co ma swoje uzasadnienie np. w przypadku długich tras. 

Dowiedz się więcej: https://flexrent.pl/wypozyczalnia-samochodow-zielona-gora/

Dlaczego Flex Rent?

Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni w Polsce. Oferujemy samochody na głównych lotniskach w kraju, a nasza flota jest stale unowocześniania. Proponujemy konkurencyjne stawki oraz auta o różnej charakterystyce, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Stawiamy także na jasne, przejrzyste zasady, dzięki czemu dokładnie wiesz, za co i ile płacisz w ramach wypożyczenia. 

Artykuł sponsorowany