Strona główna
Transport
Tutaj jesteś

Znaki drogowe na zamówienie – gdzie kupić?

19 października 2022 Znaki drogowe na zamówienie


Znaki drogowe występują w wielu wariantach gotowych, zgodnych z przepisami, ale również można wykonać je na zamówienie. Gdzie je kupić?

Odpowiednie oznakowanie dróg oraz innych przestrzeni ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa i efektywności ich użytkowania. Gdy gotowe znaki nie wystarczają, wówczas produkuje się je na zamówienie w określonych wielkościach, z konkretnymi napisami i grafikami. Kwestie związane z zamówieniem znaków drogowych wyjaśnia firma https://wimed.pl, która jest rynkowym liderem w ich produkcji.

Jakie znaki drogowe na zamówienie można wykonać?

Producenci znaków drogowych jak firma https://wimed.pl mogą przygotować na zamówienie swoich klientów znaki drogowe w praktycznie każdym wariancie, a poza nimi także innego rodzaju znaki o szerokim zastosowaniu.

Na zamówienie wykonuje się znaki drogowe o ujednoliconym wyglądzie, wskazane w przepisach, natomiast wymagające personalizacji, na przykład pod względem informacji o odległościach, przebiegu dróg czy nazw miejscowości.

Również istnieje możliwość wykonania na zamówienie całkowicie nowych wzorów znaków na podstawie obecnych znaków – ostrzegawczych, nakazu, zakazu oraz informacyjnych.

Kiedy wykonuje się znaki drogowe na zamówienie?

Wykonanie znaków drogowych na zamówienie jest usługą bardzo powszechną i często zlecaną u producentów znaków drogowych – wskazuje przedstawiciel firmy https://wimed.pl.

Znaki tego typu często zamawiane są przez zarządców dróg, gdy konieczne jest ich odpowiednie oznakowanie, na przykład pod kątem informacji o miejscowościach, kierunkach dojazdu czy odległościach. 

Również są one wykorzystywane podczas prowadzonych prac remontowych, budowlanych, na przykład by odpowiednio zaprezentować przebieg dróg oraz pokierować uczestników ruchu i poinformować ich o rodzaju, zakresie prac, ich zakończeniu.

Często znaki tego typu są również kupowane przez osoby prywatne, które chciałyby oznakować należące do nich przestrzenie w określony sposób, na przykład popularne są znaki ostrzegające o zwierzętach.

Znaki drogowe na zamówienie – gdzie kupić?

Produkcją znaków drogowych na zamówienie zajmuje się obecnie w Polsce wiele firm, które zapewniają swoim klientom kompleksowe wsparcie w ich realizacji.

Wśród popularnych producentów znaków drogowych znajduje się firma https://wimed.pl, która już od 1988 roku prowadzi usługi w tej branży. Aktualnie jest ona liderem w dostarczaniu produktów przeznaczonych do oznakowania dróg oraz zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Jak zamówić znak drogowy według indywidualnego projektu?

Do złożenia zamówienia na indywidualne znaki drogowe konieczne jest przede wszystkim przygotowanie projektu graficznego lub też przekazanie informacji, jakie mają znaleźć się na znaku, gdy ma być on wykonany według ujednoliconego wzoru.

Należy również określić wielkość znaku drogowego oraz jego kształt. Większe znaki drogowe są bardziej czytelne w porównaniu do znaków o małych wymiarach.

Trzeba również określić sposób wykończenia znaku. Firma https://wimed.pl wykorzystuje nowoczesne materiały zapewniające optymalną wytrzymałość i widoczność znaków jak folie odblaskowe. 

Redakcja 24cargo

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

auto dla osoby niepełnosprawnej
transport mebli
Tesla

Jesteś zainteresowany reklamą?